verze pro tisk

Jak prát barevné a bílé prádlo dohromady?

Roztřídit bílé a různobarevné prádlo, to je rituál, který před praním musí udělat každý a to i v případě, že používá speciální prací prášky a gely na ochranu barev. Dovedete si praní představit bez něj? My ano!

Jak prát barevné a bílé prádlo dohromady?

Značka Hotpoint, patřící do portfolia společnosti Indesit Company, přináší novou technologii přímého vstřikování Direct Injection v pračkách Hotpoint Aqualtis, která přeměňuje prací prostředek od prvních minut praní na pěnu s čistícím výkonem o 60 % vyšším než v tradiční pračce. Díky tomu je možné snížit teplotu praní na pouhých 20°C při zachování účinnosti 40°C, takže lze prát bílé a barevné prádlo dohromady aniž by se vzájemně obarvilo a přitom s perfektním odstraněním všech skvrn a nečistot.

„Poslední průzkumy evropského trhu zpracovaného pro společnost Indesit Company ukázaly, že péče o barvy stojí na předním místě v otázce praní. Zvyšuje se prodej speciálních pracích prostředků ochraňujících barevné prádlo, dle barev rozděluje prádlo před praním 92 % lidí a klade to na první místo před rozdělením prádla podle materiálu. Proto se značka Hotpoint rozhodla vytvořit technologii Direct Injection, která tento trend následuje a přináší skvělé řešení pro péči o barvy,“ uvedla Martina Křižáková, produktová specialistka společnosti Indesit.

Více se dočtete v článku Bílé a barevné konečně spolu!

Reklama

[Nahoru ↑]