verze pro tisk

Kromě koupelny je dobré investovat také do kvalitního nábytku do ložnice

Zařízení koupelny je rozhodně velmi důležitým bodem. Pakliže však chceme mít v našem novém bytě maximální pohodlí, je dobré se zaměřit také na ostatní prostory. Důležitou místností, s jejímž zařizováním bychom možná dokonce měli začít, je ložnice. Právě ložnice je totiž místem, kde budeme trávit poměrně hodně času. Stačí si uvědomit, jak by bylo bydlení nepohodlné v momentě, kdy bychom museli spát na zemi kdesi v obývacím pokoji. Zařízení ložnice nemusí být nijak luxusní, postačí trocha základního nábytku ( komoda, skříň na ošacení a spodní prádlo, stolek, lampička atd.). Nejdůležitějším prvkem každé ložnice je pak samozřejmě postel.

Kromě koupelny je dobré investovat také do kvalitního nábytku do ložnice

Rozměry, které by měla mít postele v ložnici

Výběr postele by se měl řídit několika pravidly. V první řadě ji musíme volit dle velikosti naší postavy. I levné postele, které si pořídíme v obchodu, by měly mít určité rozměry. Odborníci v tomto případě doporučují zvolit postele, která je alespoň o dvacet centimetrů delší nežli výška naší postavy. Záleží i na šířce. Pohodlný spánek prožijeme na posteli, která bude mít alespoň 70 centimetrů. V případě, že vybíráte manželské postele, je samozřejmě potřeba myslet na to, že v posteli budou spát dva lidé. Tomu pak podřiďte rozměry postele.

Dřevěné postele

Internetové obchody dnes nabízejí velké množství postelí z různých materiálů, přičemž nechybí ani designové postele, které skvěle zapadají do moderně zařízené domácnosti. Co se týče materiálů, za obecně nejvhodnější jsou považovány kvalitní dřevěné postele z masivu. Doporučovány jsou například bukové či dubové postele, ale ani postele ze smrkového dřeva či podobně tvrdých dřevin nejsou špatnou volbou. V každém případě je dobré si zkontrolovat stabilitu konstrukce a pevnost materiálu, z něhož je dřevěná postel vyrobena.

Eshop s velkým výběrem designových postelí do ložnice

Kvalitní a levné postele ze smrku, dubu či buku nabízí internetový obchod Prospanek.cz. Tento eshop disponuje širokou škálou postelí. Jedná se o stylové designové postele, které se hodí do běžné ložnice, ale třeba i do studentských pokojíků či ubytoven. Pakliže chcete zvolit designové postele, má pro vás obchod speciální nabídku, kterou představuje kolekce Prospanek. Za velmi příznivé ceny tato kolekce nabízí špičkové postele z nejkvalitnějších dřevin. V obchodě máte ale možnost zakoupit také levné manželské postele, které vám zajistí poklidný a zdravý spánek.

Foto: prospanek.cz

Reklama

[Nahoru ↑]