verze pro tisk

Luxusní byty a domy v Praze: Aktuální projekty, kde si můžete již nyní koupit nový byt

Hledáte byt v Praze a dáváte raději přednost bytům v novostavbách? Pak pro vás mám dobrou zprávu. Luxusní byty a domy v Praze jsou nyní k dostání hned v několika lokalitách.

Luxusní byty a domy v Praze: Aktuální projekty, kde si můžete již nyní koupit nový byt

Michelské zahrady

Na Praze 4 v Michli jsou už teď k dispozici byty na prodej v rámci developerského projektu Michelské zahrady od Ekospol. Kdo Prahu zná, ten jistě potvrdí, že lokalita Michle je mimořádně atraktivní pro bydlení. Dříve malá obec je dnes součástí hlavního města, nachází se na jihovýchod od centra.

Samotný výstavba zahrnuje celkem 40 bytových jednotek, které jsou ve velikostech od 37 m2 do 120 m2, přičemž dispozice jednotlivých bytů jsou od 1+kk až po 5+kk. Nabídka tak zcela jistě osloví široké spektrum zájemců. Jak ty z vás, kteří hledají spíše menší byt pro jednoho až dva členy, tak i početnější rodiny, které k bydlení potřebují více prostoru.

Součástí bytů jsou terasy, případně balkony. K dispozici máte podzemní i venkovní garáže.

Byty Hloubětín

Dalším zajímavým projektem jsou Byty Hloubětín. Nachází se v poklidné městské části Prahy 9. Celkem se zde realizují 3 moderně zařízené domy, v nichž je k dispozici více než 100 bytových jednotek v různých cenových relacích. V blízkosti projektu se nachází rozlehlý park, který přímo vybízí k procházkám.

Jako budoucí majitelé některého z nových bytů v rámci projektu Byty Hloubětín se můžete těšit nejen na příjemný a perfektně zařízený interiér, ale také na možnost využívání terasy či balkonu, případně i zahrádky.

Byty Hloubětín jsou vystaveny v nízkoenergetickém režimu, což jen zvyšuje jejich atraktivitu. Investice do nového bytu se zde rozhodně vyplatí, a to i vzhledem k lokalitě, v níž se nachází.

Luxusní byty a domy v Praze rozhodně nejsou levnou záležitostí. Pokud však hodláte mimo jiné chytře investovat, je nákup nového bytu v blízkosti centra Prahy rozhodně dobrým řešením, což vám potvrdí snad každý realitní makléř a odborníci v oblasti finančních investic.

Foto: bytyprodejpraha.cz

-fil-

Reklama

[Nahoru ↑]