verze pro tisk

Nabídka nových družstevních bytů v Praze

Developerská společnost FINEP patří mezi významné developery, kteří se orientují na realizace bytových domů a rezidenčních sídel. V současné době nabízí nejen byty k přímému prodeji, ale také družstevní byty, které si mohou zájemci pořídit například v lokalitě pražské čtvrti Prosek.

Nabídka nových družstevních bytů v Praze

76 nových družstevních bytů

Nové byty Prosek od společnosti FINEP vznikají v rámci projektu „Prosek Park“. V současné době jsou zájemcům již k dispozici byty v rámci čtvrté etapy výstavby. Během ní vzniklo celkem 76 družstevních bytů, které jsou ve velikostech 1+kk až 4+kk.

Výhody družstevního bydlení

Výhodou družstevního bydlení je to, že zájemci v první fázi zaplatí jen čtvrtinu z celkové částky za byt. Zbylé tři čtvrtiny ceny pak splácejí v podobě měsíčních nájmů, a to po dobu několika let. V případě, že disponují dostatečnými finančními prostředky, mohou byt kdykoliv odkoupit. V případě družstevních bytů je možnost žádat dispoziční úpravy bytu dle představ jejich budoucích majitelů. U bytového družstva jsou také mnohem jednodušší reklamace a opravy bytu.

Prosek Park

Nové byty Praha 9 v rámci projektu „Prosek Park“ se nacházejí v klidné lokalitě. V blízkosti domu se nachází zastávky MHD, nechybí ani kompletní občanská vybavenost - obchody, restaurace, škola atd. Prosek se nachází jen kousek od samotného centra Prahy, budoucí vlastníci bytových jednotek tak mají velmi dobrou dostupnost do práce či za zábavou.

Družstevní byty se v posledních desítkách let prakticky nestavěly. Dnes se situace mění, neboť si developeři uvědomují, že pořízení vlastního bydlení je finančně velmi nákladné a ne každý si jej může dovolit. A právě volba družstevního bytu je dobrou variantou, neboť počáteční náklady jsou mnohem nižší a během několika let se jeho obyvatelé stávají vlastníky. Družstevní byty Prosek jsou důkazem toho, že družstevní bydlení je opět v kurzu a má budoucnost.

Reklama

[Nahoru ↑]