verze pro tisk

Nový byt Letňany: výhodná koupě nového bytu

Bydlení v Praze se stává stále oblíbenějším a dostupnějším. Pokud si chcete zařídit domácnost, která bude plně funkční, moderní a navíc dostupná centru hlavního města, neměli byste mít žádný problém.

Nový byt Letňany: výhodná koupě nového bytu

Díky takovémuto bydlení budete mít maximálně pohodlný život se vším všudy. Užívat si tak budete moci pohodových chvilek se svými přáteli a rodinou. Výbornou volbou je bydlení v Letňanech. Tato část Prahy se vyznačuje poměrně klidným zázemím a také přírodou. V čem tedy tkví hlavní přednosti Letňan a kde je možné sehnat opravdu stylový hezký byt?

Pohodové bydlení v Letňanech

Letňany jsou nedílnou součástí hlavního města a nacházejí se přesně v místech, která nejsou nijak vzdálená centru Prahy a dokážou už nabídnout bydlení v klidných lokalitách na periferii. Vynikající je především místní občanská vybavenost. Jmenovat bychom mohli například přítomnost střední školy mediální grafiky anebo Česko- anglickou mezinárodní mateřskou školu Pink Crocodille School. Jinak můžete dát své děti i do předškolních klubů Montessori anebo Slunečnice. Zapomenout bychom neměli ani na zdejší zdravotnické středisko poskytující komplexní zdravotní péči. K dispozici je zde i Městský úřad pro Prahu 18.

Rezidence Veselská nabídne skvělé možnosti

Nejeden moderní nový byt Letňany nabízí Rezidence Veselská. Tento sedmipatrový bytový komplex je architektonicky unikátní stavbu. Nabízí energetický nadstandard díky maximálně precizně zateplené budově a také rozličné možnosti dispozičního řešení bytů. Pokud žijete single, tak jsou pro vás určeny byty 1+kk anebo 2+kk. Pro rodiny jsou určeny dispozice 3+kk anebo 4+kk. Vybrat si zkrátka můžete bydlení přesně podle svých představ, které vám bude maximálně vyhovovat. K bytům patří mimo jiné i garáže a balkóny, na nichž lze trávit krásné slunečné dny.

Reklama

[Nahoru ↑]