verze pro tisk

Plastový bazén na zahradě už není luxusem, nyní jej můžete mít doma i vy

Venkovní bazén na zahradě byl ještě před nějakými 15 – 20 lety znakem luxusu, jeho výstavbu si mohli dovolit jen zámožnější majitelé rodinných domů. Dnes už je tomu ale jinak, ceny bazénů jsou totiž tak nízké, že jej doma může mít každý z vás. Stačí jen vědět, na koho se obrátit.

Plastový bazén na zahradě už není luxusem, nyní jej můžete mít doma i vy

Plastový bazén si možná většina z vás představí jako malinký bazének, který je vhodný tak maximálně pro děti. To je ale jeden z velkých omylů. Dnes se totiž vyrábějí z kvalitních materiálů, které jsou vysoce odolné a není tak problém na zahradě vytvořit z plastové konstrukce bazén, který uspokojí i náročnější zákazníky.

Moderní plasty odolají i extrémním podmínkám

Příkladem budiž nabídka společnosti Plastovebazeny.eu, která vyrábí bazény do země i nadzemní varianty. K výrobě používá vysoce kvalitní plasty, které dokážou bez problémů odolávat i extrémním teplotám, od mínus 30°C až do +150°C. Kromě toho se vyznačují dobrou odolností vůči mechanickému poškození. Jejich životnost tak činí až několik desítek let.

Výroba bazénů probíhá na míru. Zmíněná firma vám je sama postaví, nemusíte se tak prakticky o nic starat. Stačí si vybrat některých z konkrétních typů. V nabídce jsou jak klasické tvary, tak i například oblíbené kruhové a oválné varianty. Výstavba zahradního bazénu na klíč trvá pouze několik dní.

Nemusíte být milionáři, abyste si mohli prostorný venkovní bazén pořídit

A na kolik vás takový plastový bazén zapuštěný do země vyjde? Nejlevnější varianty stojí kolem 30 – 40 tisíc korun. Sami uznejte, že to je velmi příznivá cena. Luxusnější verze jsou samozřejmě až několikanásobně dražší. V porovnání s cenami někdy na přelomu tisíciletí jsou však všechny typy výrazně levnější. A to i přesto, že se jejich kvalita neustále zvyšuje.

K plastovým bazénům firma dodává i potřebné příslušenství, a to včetně zastřešení. To vám umožní využívat zahradní bazén po celý rok.

Komerční sdělení

-fil-

Reklama

[Nahoru ↑]