verze pro tisk

Pohodlné bydlení

Pocházíte z Moravskoslezského kraje a rádi byste se přestěhovali za zaměstnáním do Ostravy? S pronájmem bytu Ostrava budete maximálně spokojeni.

Pohodlné bydlení

Toto město nabízí nejen pracovní příležitosti pro mladé rodiny, ale také bohatou nabídku kulturních možností. Ve volném čase můžete v Ostravě navštívit divadelní představení v jednom ze čtyř ostravských stálých divadel. Národní divadlo moravskoslezské disponuje jak klasická baletní či operní představení, tak zde můžete shlédnout některý z muzikálů.

V měsíci duben můžete Váš kulturní seznam doplnit o muzikál Evita nebo Funny girl. Potrpíte-li si na vážnou hudbu, pak byste neměli vynechat návštěvu mezinárodně uznávanou Janáčkovu filharmonii. Krásné obrazy můžete zhlédnout v Galerii výtvarného umění.

Ostrava však není pouze městem, které umí nadchnout kulturou, ale také vzdělávací nabídkou. Kromě gymnázií, průmyslových, zdravotních, zahradních škol a jiných středních škol zde sídlí také vyšší odborné školy a vysoké školy. Moravskoslezské město Ostrava je od nepaměti také významným průmyslovým městem.

S hledáním nového bydlení Vám velmi ochotně pomůže realitní portál Eurobydleni.cz. inzeráty tohoto portálu naleznete na této webové adrese www.eurobydleni.cz/byty/ostrava/pronajem/. Nový byt či dům zde naleznou také lidé, kteří upřednostňují v jiném moravskoslezském městě.

Velmi oblíbené je také jedno z nejstarších měst v České republice Bruntál nebo Frýdek Místek. Na tomto internetovém realitním portále můžete prodej bytu Ostrava hledat podle druhu vlastnictví i podle konstrukce stavby. Záleží pouze na Vás, zda se rozhodnete pro bydlení v cihlovém nebo panelovém domu. Mnoho bytů i domů disponuje vlastní garáží i sklepem.

Foto: eurobydleni.cz

Komerční sdělení

-pok-

Reklama

[Nahoru ↑]