verze pro tisk

Radiátor extravagantní i klasický

Snad nikdo nemá rád, když koupelna není krásně vyhřátá, kdykoliv potřebuje. Společnost HOPA CZ nyní představila 11 nových typů radiátorů, při jejichž tvorbě vyšla z celosvětových módních trendů a přitom si zachovala svoji originalitu. Na výběr zde máte širokou škálu různých barev a tvarů, od těch klasických až po opravdu designové kousky. Na všechny radiátory společnost poskytuje osmiletou záruku a jsou k dostání již od 3 190 Kč.

Radiátor extravagantní i klasický

Teplovodní topidla od společnosti HOPA CZ disponují speciální antikorozní úpravou, a proto jsou vhodná do náročného prostředí koupelny. Vybírat lze z radiátorů se zaoblenými žebry, z hladkých minimalistických tvarů, z věžovitých konstrukcí, z kombinací topidla se zrcadlem či ze skutečných uměleckých kousků, které zahrnují speciální potisky či esovitá zalomení, jež přinesou další odkladní plochy.

Od chilli až po nebeskou modř

V nabídce naleznete kromě klasické bílé či chromové i mnoho netradičních barev, od růžové přes chilli až po barvu nebe. Efektivněji využít radiátor vám pomůžou i četné doplňky, které společnost k topidlům nabízí. Vybírat můžete například z nenápadných háčků či přídavných žeber, jež usnadní pověšení županu či ručníku. Doplňky můžete sladit jak s vybavením koupelny, tak i s radiátorem samotným, protože se vyrábí ve všech barevných provedeních dle vzorníku.

Více informací najdete na www.hopa-koupelny.cz.

Reklama

[Nahoru ↑]