verze pro tisk

Realizace zahrad od profesionálů má své zásadní důvody

Zahrada tvoří nedílnou součást většiny rodinných domů. Spoluvytváří celkové image vaší domácnosti. Pokud máte před domem prostornější pozemek, je třeba se o něj i řádně starat, aby nebyl zpustlý. Během realizace zahrad je ale nutné počítat s velkým množstvím prací, aby ve finále majitel pozemku mohl být spokojený. Nejlepší je proto se hned na začátku obrátit na profesionály.

Realizace zahrad od profesionálů má své zásadní důvody

Ušetříte čas a energii

Pokud se obrátíte na zahradnickou firmu, ušetříte si spoustu námahy a času. Vezměte si jen, jak dlouho by vám trvala výsadba trávníku, okrasných rostlin, natož pak třeba realizace zahradního altánku či okrasného jezírka. Nehledě na fakt, že ne každý má potřebné znalosti a také smysl pro detaily.

Architekt poradí se všemi detaily

Zkušený zahradní architekt vám pomůže zrealizovat zahradu dle vašich představ. Zpočátku poradí, co by se na pozemku nejlépe vyjímalo. Na základě vašeho přání a finančních možností vypracuje projekt. Poctivé firmy dokonce nabízejí vypracování návrhu zahrady zcela zdarma, platíte až za samotnou realizaci zakázky.

Pomůže i s údržbou

Architekt vám poradí a doporučí, jaké rostliny vysadit, jak obohatit prostor zahrady, případně jak ji následně udržovat tak, aby během času nezpustla. Zahradnické firmy ostatně sami nabízejí možnost celoroční údržby. Díky tomu se pak nemusíte sami o nic starat, pouze se kocháte krásou vaší zahrady.

Upravovaná zahrada zvýší cenu nemovitosti

Realizace zahrady od profesionálů vás samozřejmě bude něco stát. Uvědomte si ale, že tím můžete výrazně zvýšit cenu nemovitosti, což se bude hodit při jejím případném prodeji či pronájmu. Investice do zahradníka a zahradního architekta se tak jednoznačně vyplatí. Stoprocentně tehdy, pokud máte u domu prostornou zahradu, o kterou se sami nemůžete starat, ba to ani nelze časově zvládnout.

Foto: zahradadvoracek.cz

Komerční sdělení

-fil-

Reklama

[Nahoru ↑]