verze pro tisk

SIKO koupelny mají novou pobočku v Jesenici

Největší prodejce koupelnového vybavení společnost SIKO KOUPELNY v pátek 25. května otevřel další prodejnu. Nejnovější pobočka se nachází v Jesenici, okres Praha-západ. Zákazníci se mohou nechat inspirovat téměř čtyřiceti vzorovými koupelnami. Profesionálům bude opět k dispozici velkoobchod.

SIKO koupelny mají novou pobočku v Jesenici

„Naším zákazníkům bydlícím či cestujícím přes jižní okraj hlavního města jsme se rozhodli přiblížit novým koupelnovým studiem v Jesenici. Nebudou tak muset jezdit do vzdálenějších pražských poboček. V jesenické prodejně mohou vybírat z pestrého sortimentu koupelnového vybavení a pro inspiraci jim poslouží téměř čtyřicet vzorových koupelen jak s nejnovějšími trendy, tak s nadčasovým designem.

Objednat si zde mohou i 3D vizualizace nebo kompletní realizaci koupelny, kterou využívá stále více našich klientů. Obstaráme totiž rekonstrukci koupelny na klíč, kdy zákazníci mají jistotu kvalitního provedení a žádné starosti s řemeslníky,“ říká Jan Voldán, vedoucí marketingového oddělení SIKO KOUPELNY.

Nová prodejna sídlí na adrese Budějovická 825 v Jesenici na okraji Prahy a je dobře dostupná autem i MHD. Poblíž pobočky se nachází autobusová zastávka linek pražské integrované dopravy. Pobočka je otevřena sedm dní v týdnu, ve všední dny od 8.00 do 18.00 hodin, sobotu dopoledne od 8.00 do 12.00 a v neděli odpoledne mezi 13.00 a 17.00. Zákazníkům k dispozici 30 parkovacích míst a v prodejně dětský koutek.

SIKO KOUPELNY expandují také na slovenském trhu, kde v první polovině května otevřely novou pobočku v Bánské Bystrici a v létě svou síť rozšíří do Popradu a Košic.

Tisková zpráva SIKO koupelny

Reklama

[Nahoru ↑]