verze pro tisk

SIKO koupelny posilují práci s developery.

Společnost SIKO KOUPELNY se kromě maloobchodního prodeje věnuje také dodávkám koupelnového vybavení do developerských projektů. Stavebním a developerským společnostem poskytuje komplexní servis, od výběru a dodání zboží až po řešení klientských změn se zákazníky. Pozici jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů opět posílila, když své portfolio klientů nově rozšířila o pražské projekty Rezidence Eliška a X-LOFT.

SIKO koupelny posilují práci s developery.

„Již léta úspěšně působíme jako dodavatelé koupelen pro mnoho významných developerů, kteří se věnují rezidenční, kancelářské nebo průmyslové výstavbě. Mezi naše nové akvizice patří projekt

X- LOFT, který staví společnost PSJ, a Rezidence Eliška od skupiny Gaudí,“ říká vedoucí oddělení developerského úseku SIKO KOUPELNY Michal Horák. „Našim klientům jsou k dispozici služby klientského i grafického centra, nabízíme standardní i nadstandardní materiály včetně logistického zajištění jejich dodávky přímo na stavbu. Naši developerští partneři vítají hlavně možnost sledovat stav rozpracovanosti projektu on-line, díky čemuž mají neustále k dispozici informace o stavu zakázky,“ popisuje spolupráci Horák.

Do Rezidence Eliška a projektu X-LOFT bude společnost SIKO KOUPELNY dodávat kompletní koupelnové vybavení zahrnující obklady, dlažbu, vany, sprchové kouty a baterie renomovaných značek, jako například Rako, VitrA, Optima, Triomini či Grohe. V Rezidenci Eliška se ve standardu klienti setkají s obklady Metropol v oranžovo-hnědém tónu, v projektu X-LOFT zase se sérií White collection kombinující bílou se světle zelenou. Ze zkušeností víme, že i přes pečlivý výběr standardů od developera bývá koupelna nejčastěji proměňovanou místností. Zákazníci mají individuální požadavky na barevnost obkladů a dlažeb, ne každému vyhovuje vybraná sanitární keramika nebo si přejí jiný typ baterií. Proces těchto klientských změn není jednoduchý. Na SIKO KOUPELNY developeři oceňují i to, že klientské změny obstaráme za ně,“ doplňuje Michal Horák.

Rezidence Eliška je rozsáhlý projekt, který nabídne 400 bytových jednotek v rychle se rozvíjející čtvrti pražských Vysočan. Bytový dům X-LOFT nabízí atraktivní loftové bydlení v pražské Libni. Druhá etapa, jejíž výstavba právě probíhá, přinese cca 140 nízkoenergetických bytů. Industriální charakter projektu se promítá také do interiérů v různých designových variantách, kde se prolíná s nadstandardními materiály včetně koupelnového vybavení.

Mezi další zákazníky SIKO KOUPELNY z řad developerů se řadí například firmy Ekospol, Central Group, GEMO Olomouc, Metrostav, CODECO, BCD Group, ORCO, RD Rýmařov či Canaba. Z realizovaných projektů z oblasti nebytové výstavby lze jmenovat např. dodávky pro obchodní domy Tesco, autosalony Porsche, obchody Interspar, rádio Svobodná Evropa nebo Stavovské divadlo.

Reklama

[Nahoru ↑]