verze pro tisk

Snadná správa nemovitostí

Jste vlastníkem nemovitosti a den co den a měsíc co měsíc máte noční můry z toho, že nezvládnete dům bezchybně spravovat? Je pravdou, že správa domu zabere spoustu času a vyžaduje také systematičnost a schopnost s nemovitostí efektivně hospodařit. Existuje však snadné řešení, které vám opět dopomůže ke klidnému spánku.

Snadná správa nemovitostí

Společnost Parkers s. r. o. vám může nabídnout jak komplexní profesionální služby týkající se oblasti správy nemovitostí, tak také dílčí služby, mezi které řadí například vedení účetnictví, technickou správu nemovitosti včetně evidence veškerých závad, oprav a drobné údržby domu. Mimo to také může nabídnout havarijní službu či bezplatný přístup do internetové aplikace pro správu domu. K ostatním službám, které má tato společnost v nabídce, patří také právní poradenství v oblasti správy nemovitostí a podpora orgánů správy vlastníků jednotek. I přesto, že společnost sídlí v pražských Vršovicích, nezajímá ji pouze správa nemovitostí Praha 10. Díky svému online systému může společnost zajišťovat nejen správu nemovitostí Praha, v rámci celého hlavního města, ale nabízí také vzdálenou správu domů i mimo území hlavního města České republiky.Kompletní nabídku služeb můžete najít na webových stránkách společnosti www.svjonline.cz, kde si můžete online aplikaci pro správu domů zdarma vyzkoušet a na základě vaší spokojenosti či nespokojenosti se rozhodnout, budete-li si chtít pomocí služeb této společnosti ušetřit čas a starosti.

Výhodou spolupráce se společností Parkers s. r. o. je široká nabídka služeb a i přes zpoplatnění všech nabízených služeb úspora v nákladech za správu nemovitostí. Díky vysoce zabezpečenému online systému navíc můžete získat přístup ke všem potřebným informacím o nemovitosti či o klientech nonstop 24 hodin denně. Díky individuálnímu a profesionálnímu přístupu pro vás navíc bude spolupráce s touto společností příjemným zpestřením uspěchaných dní.

-pok-

Reklama

[Nahoru ↑]