Aktuality

Aktuality

TZ: Moderní koupelna: Designové kousky pro vaši koupelnu

TZ: Moderní koupelna: Designové kousky pro vaši koupelnuKoupelna již není jen místností, kde probíhá nezbytná očista těla, stále více se stává místem, kde se uskutečňuje důležitá očista ducha. V koupelně se dokážeme uvolnit, relaxovat a nechat myšlenky volně plynout. Čas, který v této původně opomíjené místnosti trávíme, se proto notně prodlužuje. Kromě důrazu na perfektní funkčnost tak mnohem více dbáme i na její celkový vzhled. Designové a originální kousky v ní proto jednoznačně mají své místo.


TZ: Nechte odpočinout mysli i tělu v designovém sprchovém koutu

TZ: Nechte odpočinout mysli i tělu v designovém sprchovém koutuSprchové kouty by dnes již neměly být synonymem pro malou koupelnu a snahu ušetřit místo za každou cenu. Jsou samozřejmě vhodným řešením do prostor, kam se vana nevejde, mají však i řadu dalších výhod, které mohou zaujmout i ty, kteří si potrpí na vytříbený design či luxus. Sprchové kouty tak, jak je možná neznáte, pro vás připravili ve společnosti Hornbach.


TZ: Nechte svou koupelnu rozkvést

TZ: Nechte svou koupelnu rozkvéstKdo by nechtěl utéct od stresu všedních dní do oázy klidu a čistoty? Co třeba do útulné koupelny, která je k tomuto účelu doslova jako stvořená? Stačí ji vyzdobit jemnými květinovými dekoracemi a hned se v ní můžeme cítit skoro jako v přírodě. Florální motivy, které se dnes z obkladů a dlažeb přesouvají také na nábytek a dokonce i na sanitu, ocení nejen romantické duše. Zútulnit dokážou také minimalisticky či technicistně laděnou koupelnu, dávkují-li se uměřeně a v odpovídajícím stylu – třeba jen schematicky načrtnuté, v podobě listel či drobných dekorů.


Koupelny na míru: Nechte si vytvořit koupelnu svých snů

Koupelny na míru: Nechte si vytvořit koupelnu svých snůKoupelna už dávno není jen místem, které bychom využívali jen k očistě svého těla a hygieně. Moderní koupelny slouží také jako místo, které je určeno k relaxaci a odpočinku. V tomto ohledu je vidět značný posun ve výbavě a zařízeních, která jsou jejich součástí.


Rekonstrukce bytu a bytového jádra: profesionální služby, s nimiž budete spojeni

Rekonstrukce bytu a bytového jádra: profesionální služby, s nimiž budete spojeniChystáte se na rekonstrukci bytu a nemůžete najit spolehlivou firmu, která by byla schopna provést kvalitní a rychlou práci za solidní cenu? Pak využijte nabídky společnosti Vstavby s.r.o., která nabízí své služby prostřednictvím portálu vstavby.cz. Tato společnost již dlouhá léta provádí rekonstrukce bytů a rodinných domů. Specializuje se nejen na rekonstrukce bytového jádra, ale také na kompletní přestavby kuchyní, koupelen a dalších místností v bytě.


TZ: Trendy v obkladech a dlažbách pro rok 2013: Návrat k přírodě

TZ: Trendy v obkladech a dlažbách pro rok 2013: Návrat k příroděKoupelna je dnes převážně místem relaxace a odpočinku. Místem, kde odkládáme každodenní starosti a čerpáme novou energii. Tomu odpovídá i její celkové ladění a vybavení, které často souzní se stylem zařízení ostatních místností interiéru. Díky pestrosti nabídky si dnes vybere opravdu každý, dovoleno je téměř vše. Vyznavači minimalismu často sáhnou po elegantní šedé či po nestárnoucí černobílé kombinaci, příznivci industriálního stylu po imitaci betonu, nostalgické duše po aktuálním trendu retro a romantici svůj domov zařídí třeba v zámeckému duchu. Mnohé z nás jistě uchvátí také hit posledních let – neuvěřitelně věrné imitace přírodních materiálů.


«« | « | Strana 6 z 10 | » | »»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10