verze pro tisk

Vyberte si svého řemeslníka! V červnu nabízí IKEA instalaci koupelny zdarma!

V červnu nabízí IKEA instalaci koupelny zdarma a vy si můžete navíc vybrat svého řemeslníka, který vám ji namontuje.

Vyberte si svého řemeslníka!  V červnu nabízí IKEA instalaci koupelny zdarma!

/Praha 31. května 2012/ Možná si už dlouho říkáte, že by vaše koupelna zasloužila nějakou změnu. Jenže váš partner buď nemá čas nové umyvadlo namontovat, nebo má plnou pusu výmluv. Teď aktuálně třeba tu o začínajícím mistrovství Evropy ve fotbale. Díky nabídce v IKEA si poradíte bez něho a kromě nové koupelny si můžete užít i trochu zábavy.

Při nákupu koupelnového nábytku v hodnotě nad 5000 Kč v obchodních domech IKEA totiž získáte jeho instalaci zdarma. Nabídka potrvá od 31. května do 20. června 2012. Kromě montáže koupelnového nábytku se nabídka vztahuje také na instalaci umyvadel a vodovodních baterií IKEA.

Jak vybrat dobrého řemeslníka

Protože s některými řemeslníky může být trochu těžké pořízení, vybrala pro vás IKEA desítky prověřených profesionálů. Z nich si budete moci sami vybrat toho svého nejsympatičtějšího a nejšikovnějšího, který se za vás osobně postará o montáž nábytku, umyvadla či baterie. Nebo spíše za vašeho partnera.

Svého šikovného řemeslníka si můžete vybrat na stránkách www.Výběr Řemeslníků.cz, kde získáte zároveň návod, jak si svého vyvoleného zarezervovat a domluvit se na termínu instalace.

V obchodních domech IKEA najdete chytrá řešení na funkční a designovou koupelnu. Pokud si nevíte rady, jak vaši koupelnu co nejlépe naplánovat, odborníci z IKEA vám rádi pomohou přímo v obchodním domě.

Reklama

[Nahoru ↑]