verze pro tisk

Vylepšujete vzhled vaší domácnosti? Pořiďte si nálepky na zeď

Přemýšlíte o tom, jak by se dali vylepšit váš dům, byt či zahradu? Pak pro vás máme jeden tip, kterým jsou nálepky na zeď. Tyto speciální dekorativní prvky lze použít na stěny v jakékoliv místnosti vaší domácnosti, ale také třeba na chatě, či v zahradním altánku. Jde o dekorace, které skvěle vyplní prázdný prostor na stěnách, zdech, ale také například na dveřích či v oknech.

Vylepšujete vzhled vaší domácnosti? Pořiďte si nálepky na zeď

Kam lze umístit nálepky na zeď

Využití nálepek na zeď je opravdu široké. Ačkoliv jsou prvotně určeny právě na zdi a stěny, kde nahrazují klasické tapety, můžete je samozřejmě využít i na mnoha dalších místech a zútulnit tak vaše bydlení a domácnost. Moderní samolepky na zeď jsou velmi odolné vůči poškrábání či jinému poškození, takže se hodí kupříkladu i jako dekorace na nábytek, do kuchyně na lednici, na obklady na toaletě nebo na zrcadla v hale. Nejde o žádné prvky, které by působily nějak lacině a znehodnocovaly by celkový dojem z interiéru, je tomu přesně naopak. Pakliže zvolíte vhodné nálepky na zeď, které budou mít pěkný motiv, jenž se bude do dané místnosti či k nábytku hodit, pak dokáží příjemně zpestřit celkový design domácnosti.

Nálepky potěší i děti

Nálepky na zeď se hodí pro dům, byt či zahradu. Nesmíte ovšem zapomenout na to, že jim příliš nevyhovuje vlhké prostředí. Vždy je tak umístěte tak, aby byly v suchu. Samotné lepení nálepek je velmi jednoduché, zvládnou jej dokonce i děti. Právě dětem mohou nálepky na zeď udělat velkou radost, pakliže jim je pořídíte do dětského pokojíku. Motivů je celá řada, a to včetně dětských témat. Stačí si jen vybrat.

Foto: lepime.cz

Reklama

[Nahoru ↑]