verze pro tisk

Vzduchotechnika Praha

Hledáte řešení, jak zajistit kvalitní přívod a odvod vzduchu z Vaší koupelny? Pořiďte si za výhodnou cenu vzduchotechniku Praha.

Vzduchotechnika zajišťuje odvádění vydýchaného odpadního vzduchu z interiéru ven a následně přivádí do místnosti čerstvý vzduch. Vzduchotechnika stejně jako například klimatizace či ionizátory umí vzduch dodatečně upravit tak, že je vzduch zvlhčován, ohříván nebo naopak ochlazován. Ode dneška tedy nebude Vaše koupelna sloužit pouze k Vaší hygieně, ale zajistí také Vaši pohodu a zdraví pro celý den. O výhodách vzduchotechniky se můžete přesvědčit sami na této webové adrese www.kskpraha.cz.

Výměnu vzduchu je možné zabezpečit několika způsoby. Prvním způsobem je přirozená výměna, pod kterou je možné si představit větrání pomocí oken nebo dveří. Tento způsob není však ve všech ročních období možné provádět, neboť například v zimě otevření okna může automaticky znamenat ochlazení celé místnosti. Navíc ne každá domácnost disponuje v koupelně okny.

Druhý způsob se nazývá nucená výměna, což znamená, že je přívod i odvod vzduchu zajištěn ventilátory.

Obě formy jde také spolu úspěšně kombinovat. Pod kombinovanou formou v koupelnách si lze představit přívod vzduchu přirozeným způsobem a odvod nuceně. Tento způsob výměny vzduchu je ideální také pro toalety, kuchyně i úklidové místnosti. Ke vzduchotechnice Praha si můžete objednat doplňkové funkce. Můžete tedy mít buď vzduchotechniku s chlazením, nebo s rekuperací. Možné je také objednání vzduchotechnických jednotek s teplovodním, elektrickým ohřevem.

Komerční sdělení

-pok-

Reklama

[Nahoru ↑]