verze pro tisk

Vzhled koupelny: Fotogalerie napoví, jaké jsou aktuální trendy při výběru barev do koupelny

Koupelna je místností, kterou stále mnozí z nás mají zaškatulkovánu jako prostor, kde se příliš nehledí na design. Stačí se podívat do klasické koupelny ve starších bytech či rodinných domech a ihned poznáte, že jejich majitelé dali přednost hlavně funkčnímu pojetí. Z hlediska designu se spokojují s typickými barvami, jakými jsou bílá či světle modrá. Právě tyto barvy však v moderních koupelnách působí již trochu nudně.

Vzhled koupelny: Fotogalerie napoví, jaké jsou aktuální trendy při výběru barev do koupelny

Kontrastní barvy do koupelny? Zajímavé řešení pro odvážnější majitele

Jak krásně přitom mohou vypadat koupelny? Fotogalerie, kterou naleznete na webu Nákupní galerie MoDo, jasně ukazuje, že při realizaci koupelny se můžete směle pustit i do odvážnějších barev. Dnešní trendy jednoznačně upozorňují na to, že není třeba se bát ani kontrastnějších a pestřejších barev.

I vzhled koupelny, kde převažuje například sytá červená barva, může působit velmi pěkně. Často také bytoví architekti kombinují více barev najednou.

K tomu přispívá i volba různých mozaikových struktur dlaždic a obkladů, které jsou pro své vlastnosti ideálními materiály právě pro koupelny.

Pokud se tedy chystáte na rekonstrukci či výstavbu prostoru koupelny, nechte se inspirovat a zkuste zvolit nějaké originálnější řešení. Zapomeňte na nudné a fádní bílé obklady a zkuste nějaké pestřejší řešení. Taková koupelna s červenými obklady může působit naprosto útulně. Teplé barvy promění vaši koupelnu v místnost, kde budete rádi relaxovat.

Koupelny: Inspirace u MoDo

Podívejte na řešení MoDo – koupelny fotogalerie. Kromě webu pak samozřejmě můžete navštívit také prostory samotné galerie MoDo, kterou naleznete v Praze – Průhonicích. Jedná se o objekt s plochou více než 5000 metrů čtverečních, kde se prezentují nejvýznamnější výrobci a prodejci koupelnového a bytového vybavení. Nechybí zde ani sortiment společnosti Siko koupelny, která je aktuálně největším nájemcem galerie.

-sad-

Reklama

[Nahoru ↑]