verze pro tisk

Vzhled koupelny: Inspirace, která vás přinutí změnit design koupelny ve vaší domácnosti

Při realizaci koupelny se často stává, že majitelé vlastně pořádně nevědí, jak by měla vypadat. Výsledkem je pak místnost, která sice splňuje svůj základní účel, nicméně z pohledu na interiér se vytrácí pocit, že byla renovace úspěšná.

Vzhled koupelny: Inspirace, která vás přinutí změnit design koupelny ve vaší domácnosti

Zamezit se tomu dá několika způsoby. V první řadě si ujasněte, zda na rekonstrukci koupelny máte potřebné vědomosti tak, abyste ji zvládli zcela sami.

Pokud ne, což se dá předpokládat, je vhodné spojit své síly s odborníky, kteří mají s realizací koupelen v domácnostech potřebné zkušenost, znají nejnovější trendy a dokážou zohlednit i různé detaily, velikost prostoru atd.

Inspiraci hledejte v Centru interiéru MoDo

Před tím, než se pustíte do rekonstrukce koupelny a změnu jejího vzhledu, doporučuji také navštívit nějaké koupelnové studio, kde najdete pro místnost své koupelny inspirace určitě dostatek.

Zjistíte tak například, jaké barvy jsou vhodné pro jednotlivé druhy nábytku a dalšího vybavení koupelny, jaké materiály jsou dnes praktické a pěkně vypadají. Zjistíte si samozřejmě i cenu za případné provedení konkrétní přeměny.

Centrum najdete v Praze – Průhonicích

V tuzemsku se to koupelnovými a obecně bytovými studii, kde by bylo možné shlédnout ukázky realizací, příliš nehemží. Jednou z výjimek je Centrum interiéru MoDo, které se nachází Průhonicích, v nákupní zóně na okraji Prahy.

Centrum se rozprostírá na téměř 5.000 metrech čtverečních. Díky takto velkému prostoru umožňuje lidem shlédnout ukázky toho, jak moderně lze dnes zařídit nejen koupelny, ale i další místnosti v interiérech bytových jednotek a rodinných domů, případně i jiných staveb.

Fotogalerie koupelen – inspirace přes internet

Pokud budete aktivně hledat při renovaci vaší koupelny inspirace, které by vás mohly nasměrovat tím správným směrem, pak zcela určitě navštivte Centrum interiéru MoDo, kde inspiraci zcela jistě naleznete.

Kromě osobní návštěvy centra můžete využít také webové stránky modo.cz, kde najdete obsáhlou fotogalerii koupelen.

Foto: modo.cz

-sad-

Reklama

[Nahoru ↑]