Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek

Jaké jsou aktuální trendy v oblasti koupelnového vybavení?

Jaké jsou aktuální trendy v oblasti koupelnového vybavení?Ani prostoru koupelny se nevyhýbají moderní trendy. Každý rok se tak ve specializovaných studiích a u odborníků můžete nechat inspirovat pro případ, že se chystáte na zařizování či rekonstrukci koupelny. Jaké jsou právě nyní nejčastější trendy?


Kam se špinavým prádlem? Pořiďte si koš na prádlo a máte po starostech

Kam se špinavým prádlem? Pořiďte si koš na prádlo a máte po starostechVálí se vám všude po bytě špinavé prádlo a nevíte, kam s ním, dokud ho nevyperete? Dávat vše rovnou do pračky nemá smysl, ledaže by měla hodně velký objem. A prát pokaždé, když se vám nahromadí trocha prádla, to také není zrovna výhodné. Problémů se


Jak na zařízení malé koupelny v paneláku?

Jak na zařízení malé koupelny v paneláku?Panelákové koupelny jsou většinou malé a svými rozměry nedovolí vysněný luxus. Ovšem vždy existují kompromisy a šikovná řešení, které dovedou i z malého prostoru vykouzlit útulnou koupelnu s vámi požadovanými prvky.


Nábytek do koupelny- dřevo, plast či sklo?

Nábytek do koupelny- dřevo, plast či sklo?Koupelna obvykle nebývá nijak extrémně zastavěna nábytkem, mnohem důležitější je zde přítomnost praktického nábytku a spotřebičů. V menších koupelnách se tak obvykle kromě vany či sprchového koutu, umyvadla, průtokového ohřívače a poutek na zavěšení ručníků již najde prostor maximálně na pračku a poličku, do níž lze uskladnit hygienické potřeby, ručníky a další drobnosti.


Koupelnové sestavy, které dodají vaší koupelně eleganci a krásu

Koupelnové sestavy, které dodají vaší koupelně eleganci a krásuKromě sanitární techniky je součástí vybavení koupelny také nábytek. Nemohou zde chybět poličky a skříňky, které slouží k ukládání nejrůznějších potřeb, jež při každodenní hygieně využíváte. Vše má mít své místo.


Sprchové dveře: Jaký způsob otevírání zvolit?

Sprchové dveře: Jaký způsob otevírání zvolit?Ve chvíli, kdy jste se do koupelny rozhodli pořídit sprchový kout, přijde na řadu otázka, jaké k němu zvolit sprchové dveře. Ty mají za cíl nejen opticky zkompletovat celý sprchový kout, ale hlavně působí jako ochrana proti pronikání vody ze sprchy.


Strana 1 z 3 | » | »»
1 | 2 | 3