verze pro tisk

Koupelnové sestavy, které dodají vaší koupelně eleganci a krásu

Kromě sanitární techniky je součástí vybavení koupelny také nábytek. Nemohou zde chybět poličky a skříňky, které slouží k ukládání nejrůznějších potřeb, jež při každodenní hygieně využíváte. Vše má mít své místo. Určitě není vhodné, aby se vám věci volně válely po koupelně. Koupelnový nábytek je nejlepší vybírat v celých sestavách.

Koupelnové sestavy, které dodají vaší koupelně eleganci a krásu

Proč zvolit právě kompletní koupelnové sestavy nábytku? Tak především z toho důvodu, že pak prostor a vybavení působí kompaktněji nežli ve chvíli, kdy budete jednotlivé kusy nábytku a zařízení pořizovat jednotlivě.

Sestava koupelnového nábytku Leona

Jako příklad poslouží sestava koupelnového nábytku Leona, který můžete vidět na obrázku. Jde o moderní nábytek, který je vyráběn z LTD lamina. To je materiál, který je vysoce odolný vůči vlhkosti a také například i poškrábání. Právě díky svým vlastnostem je ideální pro výrobu koupelnového nábytku, u něhož je zapotřebí brát v potaz, že bude umístěn v náročnějších podmínkách.

Ideální rozměry a dokonalé barevné sladění

Sestavu koupelnového nábytku Leona vám dodají komplet, a to i s umyvadlem.

Jak vidíte, působí kompaktně, vše zde má své pevné místo. Barvy jsou dokonale sladěny, nábytek je praktický i co se týče svých rozměrů. Přesně to jsou hlavní důvody, proč při zařizování koupelny zvolit celou sestavu, nikoliv pořizovat jednotlivé díly postupně.

Objednávka koupelnových sestav

Sestava Leona, případně i třeba koupelnová sestava Ema a další, jsou dostupné v internetovém obchodě Nábytek-elegance.cz. Doba dodání se pohybuje v řádech 2 – 5 týdnů od objednání zboží. Objednávku samozřejmě můžete provést online. Sestavy lze pořídit i na splátky, takže se nemusíte obávat nějak přehnaně vysoké jednorázové investice.

Foto: nabytek-elegance.cz

Komerční sdělení

-obs-

Reklama

[Nahoru ↑]