verze pro tisk

Koupelny a jejich vybavení: Inspirace v obrázcích

Koupelnu mnozí z nás považují za místnost, kterou není nijak zvlášť nutné zvelebovat. Je pravdou, že jde o část domácnosti, která má být zařízena především účelně.

Koupelny a jejich vybavení: Inspirace v obrázcích

Nikdo neočekává, že by v koupelně trávil celé hodiny, spíše se zde pobyt během dne omezuje na nutnou ranní a večerní hygienu, přes den si sem jen zaběhneme občas umýt ruce nebo vyprat.

Moderní koupelny už slouží i k odpočinku

Je ale také pravdou, že moderní koupelny mohou mít i relaxační funkci. Tím, že si do ní pořídíte například vířivku nebo jiná relaxační zařízení, ihned vaše koupelna dostane zcela novou dimenzi.

Takovéto vybavení koupelny je samozřejmě možné pouze v případě, že je dostatečně prostorná.

Těžko předpokládat, že malá koupelnička v panelovém 1+kk bude ideální pro to, aby zde kromě sprchového koutu, umyvadla a případně ještě pračky a drobného nábytku byla vířivá vana či například infra sauna.

Co ovlivňuje vzhled koupelny

I malá koupelna, kterou opravdu využíváte jen v případě, že se do ní jdete umýt, však může být zařízena útulně. Důležitou roli hraje správný výběr nábytku, ale také třeba obkladů a dlažby.

Dobré je se soustředit i na různé drobné detaily, které mohou celý interiér vyšperkovat a pomoci k vytvoření skutečně příjemného prostředí, z něhož nebudete chtít hned po vstupu utíkat.

Podívejte se na fotogalerie a inspirujte se

O tom, jak krásně může být vaše koupelna zařízena, se přesvědčte na webu společnosti MoDo. V sekci koupelny fotogalerie tam naleznete mnoho variant, jak koupelna může vypadat.

Fotogalerie koupelny vás možná inspiruje k tomu, že se konečně rozhodnete interiér této místnosti ve vaší domácnosti přetvořit k obrazu svému. Koupelna pak konečně bude zapadat do 21. století a ne do doby normalizace či dob našich babiček.

Foto: modo.cz

-sad-

Reklama

[Nahoru ↑]