verze pro tisk

Nábytek do koupelny z lamina? I levný koupelnový nábytek může být kvalitní

Pakliže si jdete koupit nový nábytek do koupelny, spousta z vás hledí na cenu, avšak zároveň slyší, že nejkvalitnější je takový nábytek, který je vyroben ze dřeva, ideální z masivního dřeva. Takovýto nábytek však patří mezi dražší varianty. Přitom lze zvolit levný nábytek z lamina. I lamino totiž může být materiálem, který vás svými vlastnostmi potěší.

Nábytek do koupelny z lamina? I levný koupelnový nábytek může být kvalitní

Lamino dobře odolává vlhkému prostředí

Nábytek do koupelny z lamina je někdy neprávem zatracován či opomíjen. Přitom moderní lamino, jehož jádro tvoří obvykle DTD dřevotříska, patří mezi poměrně kvalitní materiály.

Do prostoru koupelny se krom jiného hodí z toho důvodu, že mu nevadí tamní zvýšená vlhkost. Nábytek z lamina dobře odolává vlhkosti a kontaktu s vodou, takže v koupelně vydrží po mnoho let, aniž by došlo k narušení jeho pevnosti a struktury.

Nábytek do koupelny z lamina lze pořídit v mnoha variantách

Výhodou je, že z lamina lze pořídit volitelné sestavy koupelnových skříněk, a to v různých rozměrech a také barevných provedeních.

Variabilita tohoto typu nábytku je jednou ze zásadních předností. Oceníte však také jeho cenu. Oproti dřevěnému nábytku je koupelnový nábytek z lamina levnější, a to mnohdy i poměrně výrazně.

Koupelnová sestava Ema

Jako příklad kvalitního nábytku z lamina uvedu ten, který lze zakoupit v internetovém obchodě nabytek-elegance.cz. Zde se dá pořídit třeba elegantní koupelnová sestava Ema, která je vyrobena v moderním lesklém provedení v bíločerné barvě.

Tento nábytek do koupelny se hodí do všech typů domácností, velkou ozdobou místnosti jistě bude i v novém bytě, jehož interiéry si teprve zařizujete. Kromě této sestavy zmíněný obchod nabízí i mnohé další volitelné sestavy koupelnových skříněk a dalšího nábytku, a to za dostupné ceny.

Foto: nabytek-elegance.cz

Komerční sdělení

obs-

Reklama

[Nahoru ↑]