Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek

Koupelnové poličky a doplňky se neztratí

Koupelnové poličky a doplňky se neztratíKoupelnové poličky jsou neodmyslitelnou součástí každé domácnosti, když zaručují pořádek, čistotu a v neposlední řadě rovněž zajímavý design. To vše navíc platí i pro doplňky do koupelny. Přemýšlíte právě nyní o jejich nákupu? Pak čtěte dále a dozvíte se víc.


Vybavení do koupelny: Vodovodní baterie a sprchové kouty z eshopu

Vybavení do koupelny: Vodovodní baterie a sprchové kouty z eshopuTaké máte občas pocit, že když sháníte nějakou konkrétní věc do domácnosti, nemůžete ji sehnat, i když oběhnete snad všechny specializované obchody, které jsou v blízkosti vašeho bydliště? Pak nezoufejte, určitě nejste sami. Napadlo vás ale, že není vůbec zapotřebí někam chodit, že se stačí jen porozhlédnout po nějakém internetovém obchodě, který vámi požadované zboží bude mít na skladě?


Koupelny a jejich vybavení: Inspirace v obrázcích

Koupelny a jejich vybavení: Inspirace v obrázcíchKoupelnu mnozí z nás považují za místnost, kterou není nijak zvlášť nutné zvelebovat. Je pravdou, že jde o část domácnosti, která má být zařízena především účelně. Nikdo neočekává, že by v koupelně trávil celé hodiny, spíše se zde pobyt během dne omezuje na nutnou ranní a večerní hygienu, přes den si sem jen zaběhneme občas umýt ruce nebo vyprat.


Umyvadlo do koupelny: Jaké jsou možnosti

Umyvadlo do koupelny: Jaké jsou možnostiUmyvadlo je nedílnou součástí koupelny. Jeho absence je takřka nemyslitelná, vždyť jej používáme k ranní i večerní hygieně, ale také během celého dne, který trávíme v domácnosti. Při zařizování koupelny si ale můžeme naplánovat, jaké umyvadlo zvolíme tak, aby nám nabídlo co největší pohodlí.


Sprchové kouty: Tvary, které jsou běžně k dostání

Sprchové kouty: Tvary, které jsou běžně k dostáníSprchové kouty se staly běžnou součástí koupelen v mnoha domácnostech. Často nahrazují klasickou vanu, která zabírala příliš mnoho prostoru. Sprchový kout je oproti tomu mnoha méně náročný na prostor. Z tohoto důvodu k jeho instalaci přistupují zejména majitelé bytových jednotek v panelových domech. Ve větších koupelnách pak samozřejmě mohou být obě varianty zároveň, tedy sprchový kout i vana. Jednou z věcí, o nichž musíte přemýšlet před tím, než si pořídíte sprchový kout, je jeho velikost a tvar.


Nábytek do koupelny z lamina? I levný koupelnový nábytek může být kvalitní

Nábytek do koupelny z lamina? I levný koupelnový nábytek může být kvalitníPakliže si jdete koupit nový nábytek do koupelny, spousta z vás hledí na cenu, avšak zároveň slyší, že nejkvalitnější je takový nábytek, který je vyroben ze dřeva, ideální z masivního dřeva. Takovýto nábytek však patří mezi dražší varianty. Přitom lze zvolit levný nábytek z lamina. I lamino totiž může být materiálem, který vás svými vlastnostmi potěší.


«« | « | Strana 2 z 3 | » | »»
1 | 2 | 3