Obklady a dlažby

Obklady a dlažby

Vhodná podlahová krytina do koupelen

Vhodná podlahová krytina do koupelenPoložili jste si před plánovanou rekonstrukcí koupelny otázku, jaký typ podlahy se hodí do koupelny? Kromě klasické studené dlažby, se nabízí také například laminátová podlaha se speciální úpravou pro vlhké místnosti, která zaručuje nulové riziko pro


Jak vymalovat koupelnu?

Jak vymalovat koupelnu?Potřebujete vymalovat koupelnu, nebo kompletně celý interiér či exteriér? Pokud ano, určitě stojí za zvážení objednání si služeb profesionální společnosti, která zvládne veškeré činnosti na jedničku a celkový výsledek podle toho bude také vypadat!


Jak nalepit obklady do koupelny?

Jak nalepit obklady do koupelny?Rozhodnete-li se nalepit obklady svépomocí, tak budete potřebovat několik užitečných rad. Tato práce vyžaduje znalosti a zdatnost, pojďme se podívat na základní fakta.


Španělské a italské obklady do koupelny

Španělské a italské obklady do koupelnyObklady vytvářejí koupelnu. Jedná se o prvek, který rozhodne o designu této místnosti. Správně zvolené barvy vám po ránu dodají dostatek energie a večer pomohou zrelaxovat.


Jak na novou koupelnu

Máte oprýskanou koupelnu nebo se v ní nachází stará dlažba a obklady do koupelny, které si zaslouží renovaci? Potom není nic jednoduššího, než se poohlédnout po koupelně nové. Vždyť kdo by si nechtěl užívat pohodlí při očistě těla za přítomnosti příjemných barev, elegantního designu a moderní sanity? A tak neváhejte a dopřejte si útulné prostředí, ve kterém budete rádi trávit svůj čas a budete se cítit příjemně.


Obložení stěn koupelny: Jak na to?

Obložení stěn koupelny: Jak na to?Stěny v koupelně je potřeba upravit tak, aby jim nevadila zvýšená vlhkost, která je pro tuto místnost tolik typická. V zásadě máte dvě možnosti. Buď zvolíte takový nátěr, který bude odolný vůči vlhkosti, nebo dáte přednost klasickým obkladům a dlaždicím do koupelny. Jak obložit koupelnu? Pokud víte, jak na to, není to nijak extrémně těžká záležitost.


Strana 1 z 2 | » | »»
1 | 2