verze pro tisk

Jak na novou koupelnu

Máte oprýskanou koupelnu nebo se v ní nachází stará dlažba a obklady do koupelny, které si zaslouží renovaci? Potom není nic jednoduššího, než se poohlédnout po koupelně nové. Vždyť kdo by si nechtěl užívat pohodlí při očistě těla za přítomnosti příjemných barev, elegantního designu a moderní sanity?

A tak neváhejte a dopřejte si útulné prostředí, ve kterém budete rádi trávit svůj čas a budete se cítit příjemně.

Obložte si stěny, položte dlažbu

Široký sortiment obkladů a dlažeb do koupelny naleznete u Keramiky Soukup. Prodejny ve svém portfoliu zahrnují různorodé styly koupelnových produktů zahrnující renomované zahraniční i tuzemské výrobce. Ať však zvolíte Italy Marazzi či La Faenzu nebo španělskou Perondu, Apavizu či Saloni, neuděláte chybu.

Rozmanité designy, široká barevná škála i odstíny, zajímavé povrchy a příjemné dekorace osloví i toho nejnáročnějšího klienta. A tak vaše koupelna může získat syté výrazné barvy, hřejivé teplé odstíny, ozdobné mozaiky, lesklé povrchy, například v designu dřeva s damaškovými vzory, či plošné dekory. Zkrátka vaší fantazii a vkusu se meze nekladou a nabídka jistě uspokojí každého.

Nechte si připravit 3D podobu koupelny

Inspirovat se můžete na internetových stránkách Keramiky Soukup www.keramikasoukup.cz/katalog/koupelny, kde jsou jednotliví výrobci výborně prezentováni. Do prodejny potom můžete jít s bližší představou stylu, který požadujete. Ochotný tým profesionálů vám také na vaše přání rád připraví 3D grafickou vizualizaci koupelny na míru, díky které si dokážete finální verzi dobře představit.

A tak se odměňte a začněte jaro s novou koupelnou, která vám udělá radost a především získá moderní punc, eleganci a bude plně funkční.

Komerční sdělení

-pok-

Reklama

[Nahoru ↑]