verze pro tisk

Návrh a realizace nové koupelny: Šumperk a okolí

Chystáte se provést rozsáhlou rekonstrukci koupelny ve vašem bytě? Pak kontaktujte odborníky ze společnosti Cerámica Viviente, koupelny Šumperk. Tato firma provádí realizace koupelen na klíč, dále pak také nabízí prodej italských obkladů a dlažeb, které se hodí právě do prostoru koupelny.

Návrh a realizace nové koupelny: Šumperk a okolí

Koupelna na klíč bude zcela dle vašich představ

Firma Cerámica Viviente, koupelny Šumperk provádí realizace koupelen na klíč. To znamená, že zajišťuje kompletní práce, které souvisejí s výstavbou či rekonstrukcí koupelny. Nejprve dojde ve spolupráci s vámi na vytvoření grafického návrhu, který zohlední prostor koupelny a použití nejvhodnějších materiálů. Poté již následuje samotná rekonstrukce koupelny. Firma provede veškeré potřebné zednické, instalatérské a obkladačské práce. Po dokončení realizace následuje také detailní úklid prostoru. Vy se tak nebudete muset o nic starat, během několika dnů budete mít novou koupelnu hotovou, po předání ji budete moci ihned začít využívat.

Společnost Cerámica Viviente, koupelny Šumperk provádí návrhy a realizace koupelen na klíč nejen v samotném Šumperku, ale i v jeho okolí. Při komplexnější výstavbě nové koupelny služby firmy můžete využít i ve vzdálenějších lokalitách České republiky.

Využijte při renovaci koupelny obklady a dlažby v italském stylu

A jaké jsou hlavní důvody, proč si nechat udělat novou koupelnu právě u společnosti Cerámica Viviente, koupelny Šumperk? Firma nabízí kvalitní a rychlé zpracování dle návrhu. Používá moderní italské dlažby a obklady, které se vyznačují vysokou odolnost vůči poškození, jsou tudíž vhodné právě do prostor, kde panuje zvýšená vlhkost. Odklady a dlažby v italském stylu jsou navíc mimořádně elegantní, prostor koupelny dokáží skvěle oživit. Vaše nová koupelna tak bude důstojným místem, v němž budete mít ideální podmínky pro každodenní tělesnou očistu.

Foto: ceramicaviviente.cz

Reklama

[Nahoru ↑]