Obklady a dlažby

Obklady a dlažby

Travertinová dlažba a obklady do koupelny

Travertinová dlažba a obklady do koupelnyLuxusní koupelny využívají moderních materiálů, které jsou nejen vysoce odolné vůči zvýšené vlhkosti, jež v prostorách koupelny panuje, ale zároveň působí velmi příjemně a útulně. Typickým příkladem je travertin. Travertinové dlažby a obklady dodají vaší koupelně jedinečné kouzlo, místnost tak bude vypadat naprosto skvěle.


Návrh a realizace nové koupelny: Šumperk a okolí

Návrh a realizace nové koupelny: Šumperk a okolíChystáte se provést rozsáhlou rekonstrukci koupelny ve vašem bytě? Pak kontaktujte odborníky ze společnosti Cerámica Viviente, koupelny Šumperk. Tato firma provádí realizace koupelen na klíč, dále pak také nabízí prodej italských obkladů a dlažeb, které se hodí právě do prostoru koupelny.


Vybíráme obklady do koupelny

Vybíráme obklady do koupelnyObklady nejsou jen designovým prvkem, ale i ochranou zdi. Vlhké prostředí koupelen klade na obklady velké nároky. Vybírat byste neměli jenom podle barvy (motivu) a velikosti, ale i podle daných pravidel.

Výběr obkladů do koupelny


Obklady a dlažby se schopnostmi chameleona

Obklady a dlažby se schopnostmi chameleonaKoupelny se stále více prolínají s obytným interiérem - křesílka a nejrůznější doplňky nacházejí své místo v koupelnách, sprchové kouty se jako solitéry stěhují do ložnic a pokojů... Není proto velkým překvapením, že se obklady a dlažby svým vzhledem snaží stále více přiblížit materiálům, které nejsou pro koupelny kvůli vlhkému prostředí typické. Napodobují kámen, dřevo, tapety i textilie.


«« | « | Strana 2 z 2
1 | 2