Sanitární technika

Sanitární technika

Pákové baterie a jejich přínos

Pákové baterie a jejich přínosV moderních koupelnách dnes v drtivé většině převažují pákové baterie nad klasickými vodovodními kohoutky. Proč jsou tolik v oblibě a jaké jsou jejich přednosti? To je téma dnešního článku.


Sprchový kout nebo vana? Co takhle obojí?

Sprchový kout nebo vana? Co takhle obojí?Při každodenní hygieně potřebujete krom jiného omýt celé tělo pod vodou. V koupelně k tomu slouží buď praktický sprchový kout, případně rovnou prostorná vana, do níž stačí napustit vodu a ponořit se do ní. Věčná otázka zní: Je lepší mít doma sprchový kout nebo vanu? Tento problém řešíme ve chvíli, kdy místnost rekonstruujeme, případně nově zařizujeme.


Vířivka pro domácí relaxaci

Trpíte často bolestmi zad a krční páteře? V tom případě byste měli zvážit pořízení vířivky. Tato zařízení jsou vhodná také při odbourávání bolesti hlavy, které často pramení z přemíry stresových situací během dne v zaměstnání. Situací při nichž se člověk během dne rozčílí, je dnes víc než dost. Stres na nás číhá nejen v zaměstnání, ale také například při parkování auta nebo nakupování. Často nás také rozčílí psaní domácích úkolů s našimi dětmi. Není tedy divu, že se u mnoha z nás objevují zdravotní potíže. Bohatou nabídku vířivek naleznete také v internetové prodejně společnosti Albixon.


Sanita do vaší koupelny: Jak postupovat při výběru sanitární techniky

Sanita do vaší koupelny: Jak postupovat při výběru sanitární technikyAby koupelna ve vaší domácnosti mohla splňovat svůj účel, je nutné při zařizování vybavit takzvanou sanitární technikou. Sanita je zkrátka základem každé koupelny a toalety, bez ní by místnost nešlo řádně využívat.


Koupelnové doplňky Futura: stylové a moderní

Koupelnové doplňky Futura: stylové a moderníSoučástí každého domu či bytu je koupelna. Potrpíte si na to, aby vaše koupelna vypadala stylově? Máte rádi moderní vzhled? Potom by vaší pozornosti rozhodně neměly uniknout stylové koupelnové doplňky, které vám nabízí internetový obchod BohemiaTrade.cz specializovaný na prodej nářadí a doplňků nejen do koupelny.


Oras Bidetta: Intimní sprška pomůže při očistě těla i úklidu domácnosti

Oras Bidetta: Intimní sprška pomůže při očistě těla i úklidu domácnostiToužíte po čistotě po použití toalety, ale máte malou koupelnu? Jestliže je v dosahu umyvadlo, můžete tento nedostatek vyřešit snadno a velmi jednoduše. Stačí vyměnit stávající stojánkovou nebo nástěnnou baterii za baterii Oras Bidetta, která je celosvětově průkopníkem této technologie. Oras Bidetta je umyvadlová stojánková, případně nástěnná baterie, k níž je připojena multifunkční ruční sprška Bidetta s jednoduchým pákovým ovládáním.


Strana 1 z 2 | » | »»
1 | 2