verze pro tisk

Koupelnové doplňky Futura: stylové a moderní

Součástí každého domu či bytu je koupelna. Potrpíte si na to, aby vaše koupelna vypadala stylově? Máte rádi moderní vzhled? Potom by vaší pozornosti rozhodně neměly uniknout stylové koupelnové doplňky, které vám nabízí internetový obchod BohemiaTrade.cz specializovaný na prodej nářadí a doplňků nejen do koupelny. Vybírat můžete z nejnovější kolekce koupelnové doplňky Futura včetně vodovodních baterií a sprchových setů.

Koupelnové doplňky Futura: stylové a moderní

Koupelnové doplňky Futura byly navrženy s ohledem na moderní architekturu i styl života. Jsou maximálně praktické, komfortní na užívání a navíc splňují veškeré požadavky kladené na špičkový moderní stylový design. Moderní však není jen vzhled. Koupelnové doplňky Futura jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů té nejvyšší kvality, které výrobkům propůjčují odolnost a dlouhou životnost. Vodovodní baterie Futura jsou navrženy tak, aby byly nejen estetické a kvalitní, ale kladou důraz také na ekologii. Proto se u vodovodních baterií Futura setkáte s technologií úsporných perlátorů, které pomáhají snižovat vaši spotřebu vody až o 50 %.

BohemiaTrade.cz vám nabízí umyvadlové, bidetové baterie, vanové baterie i kompletní sprchové sety Futura hned v několika designových provedeních. Novinkou jsou také vodovodní baterie s termostatickými hlavicemi. Ty zajišťují správnou teplotu vody, reagují na změnu tlaku vody a především chrání před opařením.

Potřebujete-li vaši koupelnu vybavit moderními doplňky a novými stylovými a maximálně funkčními bateriemi, obraťte se na BohemiaTrade.cz a vyberte si koupelnové doplňky Futura. Jsou nejen esteticky řešené, ale zajistí vám naprosto komfortní instalaci i používání. Rozhodněte se pro kvalitu garantovanou pětiletou zárukou, pořiďte si i vy koupelnové doplňky Futura v internetovém obchodu BohemiaTrade.cz.

Reklama

[Nahoru ↑]