verze pro tisk

Oras Bidetta: Intimní sprška pomůže při očistě těla i úklidu domácnosti

Toužíte po čistotě po použití toalety, ale máte malou koupelnu? Jestliže je v dosahu umyvadlo, můžete tento nedostatek vyřešit snadno a velmi jednoduše. Stačí vyměnit stávající stojánkovou nebo nástěnnou baterii za baterii Oras Bidetta, která je celosvětově průkopníkem této technologie.

Oras Bidetta: Intimní sprška pomůže při očistě těla i úklidu domácnosti

Okamžitě tak získáte luxus bidetu i skvělého pomocníka při úklidu. Bidetta s ruční sprškou a jednoduchou ovládací pákou vám zpříjemní intimní hygienu, ale s její pomocí si můžete umýt vlasy nad umyvadlem, napustit vodu do kbelíku nebo opláchnout dítě. Oras Bidetta je k dostání ve více než 15 designových modifikacích.

Mytí rukou po použití toalety je již nedílnou součástí hygieny. Stejně důležitá by však měla být i očista intimních partií. Omytí, ať už mýdlem, sprchovým šampónem nebo jen čistou vodou pomůže předejít vzniku různých infekcí či jiných nepříjemností. A rozhodně se po něm budete cítit svěže.

Voda až 2 metry od umyvadla

Oras Bidetta je umyvadlová stojánková, případně nástěnná baterie, k níž je připojena multifunkční ruční sprška Bidetta s jednoduchým pákovým ovládáním. Díky tomu ji lze použít jako dokonalou náhradu za bidet, který se zpravidla do malé koupelny nevejde. Sprška s hadicí o délce 1,5 metru přitom umožní nejen pohodlnou intimní hygienu, ale můžete tak mít vodu k dispozici kdekoli v rozsahu 1,5 – 2 metry od umyvadla. Koupelnu přitom nevytopíte, ani když vám sprška vypadne z ruky – jakmile pustíte páčku na těle spršky, voda bude téct pouze přes klasickou baterii do umyvadla.

Jednoduché pro děti i seniory

Sprška se snadno ovládá. Po klasickém puštění baterie si nejprve nastavíte požadovanou sílu proudu a teplotu vody. Poté sejmete spršku z držáku vedle umyvadla, nastavíte ji tam, kde potřebujete vodu a stisknete páčku na spršce. V ten okamžik přestane voda vytékat přes baterii do umyvadla a veškerý proud vody poteče přes spršku. Po uvolnění páčky průtok vody přes spršku ihned ustane a voda poteče opět do umyvadla. Osobní hygienu tak lze snadno zvládnout i při ztížené pohyblivosti nebo zdravotních komplikacích.

Oras Bidetta je dostání ve více než 15 designových modifikacích, s různými typy spršek. Pořídit ji lze i v kombinaci s bezdotykovou baterií. Namontujete ji naprosto stejně jako jakoukoli jinou umyvadlovou stojánkovou či nástěnnou baterii. Základní model je k dispozici od 2 840 Kč bez DPH.

Více informací naleznete na stránkách www.oras.com.

Reklama

[Nahoru ↑]