verze pro tisk

Vířivka pro domácí relaxaci

Trpíte často bolestmi zad a krční páteře? V tom případě byste měli zvážit pořízení vířivky. Tato zařízení jsou vhodná také při odbourávání bolesti hlavy, které často pramení z přemíry stresových situací během dne v zaměstnání.

Situací při nichž se člověk během dne rozčílí, je dnes víc než dost. Stres na nás číhá nejen v zaměstnání, ale také například při parkování auta nebo nakupování. Často nás také rozčílí psaní domácích úkolů s našimi dětmi. Není tedy divu, že se u mnoha z nás objevují zdravotní potíže. Bohatou nabídku vířivek naleznete také v internetové prodejně společnosti Albixon.

Masáž v klidu a pohodlí domova

Vířivky značky Brilix se svou jedinečnou výbavou jsou schopné nahradit ruce prvotřídních masérů. Při výběru vířivky bychom dbát zvýšené pozornosti zejména při volbě umístění trysek. Výhodou hydromasážních trysek je to, že u nich lze nastavit sílu vodního proudu vířivky.

Na paměti byste však měli mít, že síla vodního proudu vířivky neznamená tu nejvyšší intenzitu a účinnost. Většina vířivek je vybavena dvouproudovými hydromasážními rotačními tryskami, které se díky rotačnímu středu trysky pohybují v kruhu. Oceníte ji zejména ve chvíli, kdy trpíte zablokovanou páteří. Nejen však vrchní část lidské těla umí pořádně potrápit.

Relax se vším všudy

V mnoha případech se setkáváme také s bolestmi chodidel a nohou. V tom případě je nejlepší zvolit vířivku také s tryskami pro masáž nohou. Společnost Albixon disponuje nabídkou tří typů vířivek a to vířivkou Jacuzzi, Brilix a finančně méně náročnou variantou, kterou jsou mobilní nafukovací vany. Více informací naleznete také na této webové adrese: www.albixon.cz/virivky/.

Komerční sdělení

-pok-

Reklama

[Nahoru ↑]